Будівельна компанія - Контур Буд

Генеральний підряд

Генеральний підряд

організація та контроль робіт на кожному етапі будівництва

   Що таке генеральний підряд від компанії «Контур Буд»?

Замовник та інвестор – дві ключові фігури в будь-якому проекті. Все починається із замовника, який залучає до проекту інвестора – для фінансування проекту. Після узгодження фінансування – залучаються проектувальник та генеральний підрядник. Генеральним підрядником виступає компанія, яка втілює в життя проект – від планування робіт по графіку до запуску в експлуатацію. 

Компанія «Контур Буд» надає послуги генерального підряду. Після отримання заявки – ми обговорюємо з замовником всі деталі майбутнього проекту, вивчаємо усі складові. На цьому етапі важливо продумати найдрібніші деталі що-до організації будівельного процесу.

При виборі генерального підрядника важливо обирати компанію з досвідом та якісними прийнятими в експлуатацію об’єктами. Наше портфоліо ви можете переглянути на сторінці з нашими проектами

Для отримання консультації щодо умов співпраці або оцінки вашого проекту, зв’яжіться з нами зручним для вас способом

ПОСЛУГИ ГЕНЕРАЛЬНОГО ПІДРЯДУ

комплексний підхід від планування до запуску в експлуатацію

Чим займається генеральний підрядник

Генеральний підрядник керує всім процесом реалізації об’єкта будівництва. Іноді до вузькоспеціалізованих видів будівельних робіт – генпідрядник залучає субпідрядні організації. Це дуже важливий момент, тому що генеральний підрядник виконує подвійну роль. Замовнику – він гарантує якість робіт зі сторони субпідрядника та виконання її в обумовлені терміни. Для субпідрядника він виступає гарантією дотримання замовником всіх зобов’язань. 

Загалом ключовими задачами генерального підрядника на будівництві є:

 1. Запуск процесу підготовки та будівництва об’єкту.
 2. Погодження із замовником та субпідрядником бюджету проекта.
 3. Документальний супровід усього процесу. 
 4. Контроль строків процесу будівництва.
 5. Гарантія відповідності виконаних робіт проектній документації та чинним нормам у будівництві. 
 6. Контроль якості виконаних робіт.
 7. Участь у введенні об’єкта в експлуатацію.

Таким чином – «Контур Буд» бере на себе зобов’язання реалізувати проект в повному обсязі, включаючи всі етапи будівництва, звітну документацію та бюджет. 

Види співробітництва з генеральним підрядником

Існує декілька типів співробітництва з підрядником на будівництві:

Генеральний підряд. Проект передається замовником під ключ і весь спектр робіт виконується спеціалістами та силами підрядника. 

Управління. Змішаний тип, коли ролі генерального підрядника можуть бути зменшені. Актуально у випадках, коли замовник хоче використати своїх субпідрядників чи взяти на себе якусь частину процесів на будівництві. 

Консультування. Послуги технічного консалтингу по проекту – даний вид послуги необхідний Замовнику в разі, коли вже обраний генпроектувальник і необхідна технічна експертиза з третьої сторони: для вибору оптимальних проектних рішень та складання зваженої інвестиційної вартості проекту і графіку його реалізації.

Ви можете замовити будь-який стиль управління проектом, але генеральний підряд від компанії «Контур Буд» – найпростіше та найнадійніше рішення. Залиште заявку на нашому сайті і менеджер допоможе обрати найбільш ефективний для вашого проекту тип співпраці. 

ЕТАПИ БУДІВНИЦТВА

Ми виконуємо взяті на себе зобов'язання

01.  IДЕЯ

Аналізуємо ідею та можливість
її втілення в проект

02. ПЛАНУВАННЯ

Створюємо стратегію проекту
з усіма побажаннями клієнта

03. ДОКУМЕНТАЦІЯ

Готуємо  технічні та юридичні
документи за вимогами клієнта

04. ПIДГОТОВКА

Збираємо необхідні ресурси
для початку робіт згідно плану

05. БУДIВНИЦТВО

Основні роботи, контроль,
введення в експлуатацію

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

Ми гарантуємо прозорий процес співпраці

Для співпраці з нами заповніть форму на сайті, зателефонуйте, або використайте будь-який зручний для вас спосіб зв’язку в розділі контакти.

Ми домовляємося про зустріч для обговорення усіх складових проекту та збору максимальної кількості інформації для найбільш коректного розрахунку вартості реалізації проекту!

Після детального розрахунку вартості реалізації проекту виконуємо графік виконання робіт та графік фінансування. Погоджуємо всі складові співпраці: вартість, терміни, умови фінансування!

Готуємо повний пакет документів для підписання договору відповідно до чинного законодавства!

Ми організовуємо процес будівництва, що полягає у спрямуванні організаційних, технічних, технологічних рішень та інших заходів на реалізацію проектних рішень щодо будівництва об’єкта з дотриманням вимог законодавства та нормативних документів і забезпеченням під час будівництва!

Робоча комісія, що призначається рішенням замовника, виконує комплексну перевірку готовності завершеного будівництвом об’єкта до прийняття його в експлуатацію після отримання повідомлення підрядника про завершення робіт передбачених договором.

В процесі реалізації будівельного проекту ми знаходимось в тісній комунікації із замовником! Завдяки цьому ми отримуємо успішний результат!!! Це сприяє довгостроковим відносинам надалі!!!

ПЛАНУЄТЕ БУДІВНИЦТВО? ПОТРІБНО ОЦІНИТИ ПРОЕКТ?

ЗВЕРТАЙТЕСЯ ЗА ДОДАТКОВОЮ КОНСУЛЬТАЦІЄЮ

Ми з радістю відповімо на всі  Ваші запитання!

Залиште заявку для консультації

ми обов'язково зв'яжемося з вами

  Ваше ім'я

  Електронна пошта

  Номер телефону

  Назва компанії

  Зручний час для зворотнього зв'язку

  Додати файл

  КОНТАКТИ

  Ми на зв'язку

  Україна, м. Полтава

  вул. Небесної Сотні, 4а

  +38 050 187 00 01

  +38 067 187 00 01

  office@contur-bud.com

  Пн - Пт: 8:00 - 17:00

  Сб - Нд: - Вихідні

  Контур Буд