Будівельна компанія - Контур Буд

Монтаж технологічного обладнання

Монтаж технологічного обладнання

ми встановлюємо промислове технологічне обладнання під ключ

Будівельна компанія «Контур Буд» спеціалізується на монтажу технологічного обладнання. У нашій компетенції встановлення промислового обладнання, інженерних мереж. Ми працюємо над проектом на всіх етапах.

Спеціалісти «Контур Буд» завжди вивчають потреби Замовника, прагнучи максимально точно втілити ідеї в реальність. Але, ми завжди готові допомогти, оптимізувати проект, довести його до досконалості, що позитивно впливає на кінцевий результат.

Для отримання консультації щодо умов співпраці, або оцінки вашого проекту, зв’яжіться з нами зручним для вас способом!

Встановлення промислового обладнання

Монтаж обладнання об’єктів будь-якого призначення – це відповідальний етап будівництва, що складається з кількох процесів. Перед складанням великогабаритного обладнання необхідно провести підготовку локації і лише після цього можливо починати сам процес монтажу.

Компанія «Контур Буд» комплексно підходить для реалізації проектів будь-якого типу. Ми виконуємо монтаж обладнання будь-якого рівня складності та обсягу. Наша компанія встановлює промислове технологічне обладнання «під ключ», гарантуючи якість та безперебійну роботу.

Монтаж технологічного обладнання від «Контур Буд» буде відповідати потребам замовника. Ми гарантуємо високу якість проведення робіт, оперативність виконання, зручність експлуатації змонтованих мереж та довгий термін використання.

ЕТАПИ БУДІВНИЦТВА

Ми виконуємо взяті на себе зобов'язання

01.  IДЕЯ

Аналізуємо ідею та можливість
її втілення в проект

02. ПЛАНУВАННЯ

Створюємо стратегію проекту
з усіма побажаннями клієнта

03. ДОКУМЕНТАЦІЯ

Готуємо  технічні та юридичні
документи за вимогами клієнта

04. ПIДГОТОВКА

Збираємо необхідні ресурси
для початку робіт згідно плану

05. БУДIВНИЦТВО

Основні роботи, контроль,
введення в експлуатацію

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

Ми гарантуємо прозорий процес співпраці

Для співпраці з нами заповніть форму на сайті, зателефонуйте, або використайте будь-який зручний для вас спосіб зв’язку в розділі контакти.

Ми домовляємося про зустріч для обговорення усіх складових проекту та збору максимальної кількості інформації для найбільш коректного розрахунку вартості реалізації проекту!

Після детального розрахунку вартості реалізації проекту виконуємо графік виконання робіт та графік фінансування. Погоджуємо всі складові співпраці: вартість, терміни, умови фінансування!

Готуємо повний пакет документів для підписання договору відповідно до чинного законодавства!

Ми організовуємо процес будівництва, що полягає у спрямуванні організаційних, технічних, технологічних рішень та інших заходів на реалізацію проектних рішень щодо будівництва об’єкта з дотриманням вимог законодавства та нормативних документів і забезпеченням під час будівництва!

Робоча комісія, що призначається рішенням замовника, виконує комплексну перевірку готовності завершеного будівництвом об’єкта до прийняття його в експлуатацію після отримання повідомлення підрядника про завершення робіт передбачених договором.

В процесі реалізації будівельного проекту ми знаходимось в тісній комунікації із замовником! Завдяки цьому ми отримуємо успішний результат!!! Це сприяє довгостроковим відносинам надалі!!!

ПЛАНУЄТЕ БУДІВНИЦТВО? ПОТРІБНО ОЦІНИТИ ПРОЕКТ?

ЗВЕРТАЙТЕСЯ ЗА ДОДАТКОВОЮ КОНСУЛЬТАЦІЄЮ

Ми з радістю відповімо на всі  Ваші запитання!

Залиште заявку для консультації

ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

  Ваше ім'я

  Електронна пошта

  Номер телефону

  Назва компанії

  Зручний час для зворотнього зв'язку

  Додати файл

  КОНТАКТИ

  Ми на зв'язку

  Україна, м. Полтава

  вул. Небесної Сотні, 4а

  +38 050 187 00 01

  +38 067 187 00 01

  office@contur-bud.com

  Пн - Пт: 8:00 - 17:00

  Сб - Нд: - Вихідні

  Контур Буд