Будівельна компанія - Контур Буд

Промислове будівництво

Будівництво промислових об'єктів

індивідуальний підхід та детальний прорахунок кожного етапу робіт

Компанія “Контур Буд” комплексно реалізує проекти виробничого та промислового призначення будь-якого типу: агропромислові комплекси, виробничих підприємств, фабрик, заводів, сільськогосподарських об’єктів, нежитлових споруд, складських та логістичних споруд;  земляні роботи і роботи нульового циклу; заливка фундаментів і паль, зведення збірних перекриттів та металоконструкцій; монтаж залізобетонних монолітних конструкцій; швидкомонтованих ангарних конструкцій і каркасних будівель; зведення посилених опорних вузлів; формування котлованів, дорожніх покриттів і комунікацій; допоміжних споруд різного призначення. Ми також надаємо всю необхідну спецтехніку і спорядження.

Багаторічний досвід в промисловому будівництві дає нам можливість реалізувати найскладніші проекти з урахування всіх побажань від Замовника.

Для отримання консультації щодо умов співпраці, або оцінки вашого проекту, зв’яжіться з нами зручним для вас способом!

Заводи та фабрики

Агропромислові комплекси

Господарські об’єкти

Логістичні центри та склади

Елеваторські цехи

Підсобні споруди

Будівництво об'єктів промислового призначення

Промислове будівництво – один з основних напрямків роботи «Контур Буд». Наша компанія розробляє і реалізує наступні об’єкти:

 • Заводи, фабрики, елеваторні цехи. «Контур Буд» зводить промислові об’єкти даного типу із застосуванням як швидкомонтованих конструкцій, так і капітальних традиційних технологій. Комплектація будівель включає всі необхідні інженерні системи, а також технологічне обладнання;

 • Логістичні центри та склади. Компанія «Контур Буд» виконує комплекс послуг замкнутого циклу проектних робіт і безпосереднім зведенням будівель із застосуванням швидкомонтованих конструкцій на основі металевого каркаса.

 • Агропромислові комплекси. Це будівельні споруди та модульні конструкції, що базуються на зведенні будівель сільськогосподарського призначення. В ході будівництва ми використовуємо сучасні технології і матеріали, які допомагають оптимізувати весь процес будівництва без зниження якості споруди;

 • Господарські об’єкти. Будівництво господарських об’єктів із застосуванням швидкомонтованих конструкцій на основі металевого каркаса з обшивкою сендвіч-панелями. Також ми використовуємо традиційні капітальні технології.

ЕТАПИ БУДІВНИЦТВА

Ми виконуємо взяті на себе зобов'язання

01.  IДЕЯ

Аналізуємо ідею та можливість
її втілення в проект

02. ПЛАНУВАННЯ

Створюємо стратегію проекту
з усіма побажаннями клієнта

03. ДОКУМЕНТАЦІЯ

Готуємо  технічні та юридичні
документи за вимогами клієнта

04. ПIДГОТОВКА

Збираємо необхідні ресурси
для початку робіт згідно плану

05. БУДIВНИЦТВО

Основні роботи, контроль,
введення в експлуатацію

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

Ми гарантуємо прозорий процес співпраці

Для співпраці з нами заповніть форму на сайті, зателефонуйте, або використайте будь-який зручний для вас спосіб зв’язку в розділі контакти.

Ми домовляємося про зустріч для обговорення усіх складових проекту та збору максимальної кількості інформації для найбільш коректного розрахунку вартості реалізації проекту!

Після детального розрахунку вартості реалізації проекту виконуємо графік виконання робіт та графік фінансування. Погоджуємо всі складові співпраці: вартість, терміни, умови фінансування!

Готуємо повний пакет документів для підписання договору відповідно до чинного законодавства!

Ми організовуємо процес будівництва, що полягає у спрямуванні організаційних, технічних, технологічних рішень та інших заходів на реалізацію проектних рішень щодо будівництва об’єкта з дотриманням вимог законодавства та нормативних документів і забезпеченням під час будівництва!

Робоча комісія, що призначається рішенням замовника, виконує комплексну перевірку готовності завершеного будівництвом об’єкта до прийняття його в експлуатацію після отримання повідомлення підрядника про завершення робіт передбачених договором.

В процесі реалізації будівельного проекту ми знаходимось в тісній комунікації із замовником! Завдяки цьому ми отримуємо успішний результат!!! Це сприяє довгостроковим відносинам надалі!!!

ПЛАНУЄТЕ БУДІВНИЦТВО ПРОМИСЛОВОГО ОБ'ЄКТУ?

ЗВЕРТАЙТЕСЯ ЗА ДОДАТКОВОЮ КОНСУЛЬТАЦІЄЮ

Ми з радістю відповімо на всі  Ваші запитання!

Залиште заявку для консультації

ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

  Ваше ім'я

  Електронна пошта

  Номер телефону

  Назва компанії

  Зручний час для зворотнього зв'язку

  Додати файл

  КОНТАКТИ

  Ми на зв'язку

  Україна, м. Полтава

  вул. Небесної Сотні, 4а

  +38 050 187 00 01

  +38 067 187 00 01

  office@contur-bud.com

  Пн - Пт: 8:00 - 17:00

  Сб - Нд: - Вихідні

  Контур Буд