Будівельна компанія - Контур Буд

Інженерні мережі

Будівництво інженерних мереж та комунікацій

внутрішні та зовнішні інженерні системи

Монтаж інженерних мереж для будівель і споруд є одним з найважливіших етапів будівництва або реконструкції споруд. Адже, саме від якості виконання даних робіт залежить ефективність експлуатації об’єкта: надійність функціонування і безпека. Будівельна компанія «Контур Буд» здійснює комплексний монтаж інженерних мереж і комунікацій в Полтаві, області та по всій Україні..

Наша компанія виконує будівництво інженерних мереж і комунікацій в повному обсязі, відповідно до прийнятих норм і стандартів. Ми використовуємо сучасне обладнання і технології, а також приділяємо достатньо уваги постійному підвищенню кваліфікації наших фахівців, що дозволяє виконувати проектування, монтаж і пуско-наладку інженерних мереж якісно і в строк.

 

Для отримання консультації щодо умов співпраці, або оцінки вашого проекту, зв’яжіться з нами зручним для вас способом!

Інженерні мережі

для промислових, громадських та житлових об'єктів

Що ж таке інженерні мережі і навіщо вони потрібні вашому об’єкту будівництва? Поняття “Інженерні мережі” або “інженерні комунікації” об’єднує під собою усі технологічні системи будівлі, які забезпечують не тільки комфортні умови проживання чи роботи працівників, але й підтримують життєдіяльність  та цільове функціювання об’єкту. Інженерні мережі (комунікації) це: водопровід, каналізація, електрика, газопровід, системи теплопостачання і кондиціонування повітря, мікроклімату – усе це необхідно для комфортного життя і праці людей; роботи агрегатів та машин; ефективного використання призначення споруди. Існує два основних види інженерних мереж – зовнішні і внутрішні, залежно від їх розташування до будівлі. 

Зовнішні інженерні мережі значно масштабніші споруди, ніж внутрішні мережі, тому для прокладки більшості видів інженерних мереж потрібна попередня підготовка проекту і узгодження з відповідними державними інстанціями. Різні етапи реалізації проекту та будівництво інженерних комунікацій супроводжуються необхідними додатковими видами робіт: геодезичні роботи, різні види земляних робіт, облаштування колодязів, прокладка трубопроводів, монтаж запірної арматури і т.д. Це дає можливість правильно спроектувати інженерні комунікації і, після завершення будівництва, провести випробування мереж, виконати пусконалагоджувальні роботи і забезпечити їх подальшу безперебійну експлуатацію.

ВИДИ БУДІВНИЦТВА ІНЖЕНЕРНИХ МЕРЕЖ

Система опалення

Cистем водопостачання

Система каналізації

Система електропостачання

Система вентиляції та кондиціонування

Система “Розумний дім”

МОНТАЖ ІНЖЕНЕРНИХ МЕРЕЖ

для промислових, громадських та житлових об'єктів

Монтаж інженерних систем – це комплекс спеціального обладнання, який необхідний для нормального функціонування та життєдіяльності майбутнього об’єкта, який визначає його рівень технологічності, комфорту і безпеки. Будівництво інженерних систем та комунікацій – це не менш відповідальний процес, аніж загальнобудівельні роботи всього проекту. І саме правильний проект цих систем, технологія, матеріали, якість монтажу, інженерна логіка розміщення та інші чинники – і будуть визначати рівень функціональності та довговічності цих систем на протязі всього періоду експлуатації будівлі чи споруди.

ЕТАПИ БУДІВНИЦТВА

Ми виконуємо взяті на себе зобов'язання

01.  IДЕЯ

Аналізуємо ідею та можливість
її втілення в проект

02. ПЛАНУВАННЯ

Створюємо стратегію проекту
з усіма побажаннями клієнта

03. ДОКУМЕНТАЦІЯ

Готуємо  технічні та юридичні
документи за вимогами клієнта

04. ПIДГОТОВКА

Збираємо необхідні ресурси
для початку робіт згідно плану

05. БУДIВНИЦТВО

Основні роботи, контроль,
введення в експлуатацію

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

Ми гарантуємо прозорий процес співпраці

Для співпраці з нами заповніть форму на сайті, зателефонуйте, або використайте будь-який зручний для вас спосіб зв’язку в розділі контакти.

Ми домовляємося про зустріч для обговорення усіх складових проекту та збору максимальної кількості інформації для найбільш коректного розрахунку вартості реалізації проекту!

Після детального розрахунку вартості реалізації проекту виконуємо графік виконання робіт та графік фінансування. Погоджуємо всі складові співпраці: вартість, терміни, умови фінансування!

Готуємо повний пакет документів для підписання договору відповідно до чинного законодавства!

Ми організовуємо процес будівництва, що полягає у спрямуванні організаційних, технічних, технологічних рішень та інших заходів на реалізацію проектних рішень щодо будівництва об’єкта з дотриманням вимог законодавства та нормативних документів і забезпеченням під час будівництва!

Робоча комісія, що призначається рішенням замовника, виконує комплексну перевірку готовності завершеного будівництвом об’єкта до прийняття його в експлуатацію після отримання повідомлення підрядника про завершення робіт передбачених договором.

В процесі реалізації будівельного проекту ми знаходимось в тісній комунікації із замовником! Завдяки цьому ми отримуємо успішний результат!!! Це сприяє довгостроковим відносинам надалі!!!

ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ З КОМПАНІЄЮ КОНТУР БУД

Від якості використовуваних матеріалів і виконаних робіт безпосередньо залежить не тільки енергозабезпечення майбутнього об’єкта, а й технологічна та протипожежна безпека! Монтаж будь-яких інженерних мереж повинен виконуватися виключно тільки кваліфікованими фахівцями з обов’язковим узгодженням проекту у відповідних державних установах і подальшим технічним контролем. Компанія “Контур Буд” має багаторічний досвід та спеціалізовані команди інженерів для виконання робіт з монтажу інженерних систем в комплексі.

В процесі роботи ми обов’язково використовуємо сучасні технології, обладнання та спецтехніку, що забезпечує високу якість, точність та безпеку робіт на кожному етапі. При розробці проекту враховуються всі можливі ризики та безліч прихованих факторів, у тому числі технічні вимоги, інструкції щодо охорони праці, екологічність, характер і рівень майбутніх навантажень під час експлуатації, технічні норми, взаємозалежність з іншими системами об’єкта, і т.д. Ми відповідально і комплексно підходимо до кожного етапу будівництва, тому наші замовники стають нашими партнерами і співпрацюють з нами протягом тривалого періоду.

ПЛАНУЄТЕ БУДІВНИЦТВО ІНЖЕНЕРНИХ МЕРЕЖ?

ЗВЕРТАЙТЕСЯ ЗА ДОДАТКОВОЮ КОНСУЛЬТАЦІЄЮ

Ми з радістю відповімо на всі  Ваші запитання!

Залиште заявку для консультації

ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

  Ваше ім'я

  Електронна пошта

  Номер телефону

  Назва компанії

  Зручний час для зворотнього зв'язку

  Додати файл

  КОНТАКТИ

  Ми на зв'язку

  Україна, м. Полтава

  вул. Небесної Сотні, 4а

  +38 050 187 00 01

  +38 067 187 00 01

  office@contur-bud.com

  Пн - Пт: 8:00 - 17:00

  Сб - Нд: - Вихідні

  Контур Буд