Будівельна компанія - Контур Буд

Житлове будівництво

Комплексне будівництво житлових об'єктів

ми комплексно реалізуємо проекти житлового призначення

Будівельна компанія «Контур Буд» реалізувала безліч проектів комплексного будівництва об’єктів житлового призначення. Виконуючи функції забудовника, наша компанія, надає повний комплекс робіт з розробки та будівництва індивідуального житла різного класу, включаючи оздоблення і введення в експлуатацію інжинірингових систем, ландшафтне проектування та дизайн.

В нашій команді лише професійні проектувальники, досвідчені інженери та спеціалізовані бригади спеціалістів, які гарантують надійність та якість будівництва. В нашій компетенції комплексне будівництво від розробки плану будівництва, отримання всіх необхідних дозволів до якісного виконання будівельних робіт і здачі споруди в зазначений термін.

Приватні будинки

Багатоквартирні будинки

Дачі та гостьові будинки

Готельні комплекси

Житлові комплекси

Котеджі та заміські будинки

Будівництво житлових будинків від «Контур Буд»

Наша компанія пропонує комплексне будівництво житлових об’єктів індивідуального і суспільного призначення:

 • Приватні будинки.

  Будівництво будинків «під ключ» проходить як за типовими, так і по ексклюзивним проектам. Ми комплексно підходимо до будівництва, починаючи з підбору відповідної ділянки під забудову, закінчуючи монтажем інженерних мереж, оздобленням і введенням в експлуатацію;

 • Багатоповерхові житлові будинки і комплекси.

  Наша компанія виконує будівництво комплексу житлових будинків із застосуванням як традиційних, так і інноваційних матеріалів і технологій, які активно використовуються в Європі, а також адаптованих під локальні кліматичні умови і споживчі вимоги;

 • Дачі, котеджі, гостьові і заміські будинки.

  Будівництво «під ключ» котеджів, особняків, будинків, вілл, заміських будинків виконується з пористих газобетонних блоків, керамоблоков, сіб-панелей, зрубу, по системі «Термодім», а також з використанням традиційних матеріалів;

 • Готельні комплекси.

  Компанія виконує будівництво готельних комплексів «під ключ» з повним циклом проектно-вишукувальних робіт, пристроєм інженерних мереж і центральних комунікацій. Ми працюємо, починаючи з виконання земляних робіт та закінчуючи оптимізацією процесу поселення.

Будівництво житлових будинків - коли мрії стають реальністю!

Одним з фундаментальних канонів «Контур Буд» є реалізація найбільш екстравагантних бажань замовника. Наша компанія перетворює мрії в архітектурну реальність, гарантуючи створення об’єкта, розробленого індивідуально для кожного. Замовник приходить до нас лише з ідеєю, ми, у свою чергу, робимо все, щоб втілити її в реальність.

Співпраця з нашою компанією залишається завжди прозорою і безпечною. Ми маємо всі необхідні ліцензії і сертифікати, згідно з останніми змінами в законодавстві. Тому гарантуємо надійність і плідність нашої співпраці.

ЕТАПИ БУДІВНИЦТВА

Ми виконуємо взяті на себе зобов'язання

01.  IДЕЯ

Аналізуємо ідею та можливість
її втілення в проект

02. ПЛАНУВАННЯ

Створюємо стратегію проекту
з усіма побажаннями клієнта

03. ДОКУМЕНТАЦІЯ

Готуємо  технічні та юридичні
документи за вимогами клієнта

04. ПIДГОТОВКА

Збираємо необхідні ресурси
для початку робіт згідно плану

05. БУДIВНИЦТВО

Основні роботи, контроль,
введення в експлуатацію

Вартість будівництва житлового будинку

Компанія “Контур Буд” – це професійні проектувальники, досвідчені інженери та спеціалізовані бригади будівельників, які мають великий досвід в будівництві будинків різного типу, що в комплексі дозволяє реалізувати проект за оптимальну ціну.

Зверніться за безкоштовною консультацією в компанію “Контур Буд”, і наші фахівці оцінять вашу ідею чи проект з урахуванням усіх факторів, щоб запобігти можливих ризиків. Ми з радістю допоможемо прийняти правильне рішення, щоб втілити проект Вашої мрії в реальність.

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

Ми гарантуємо прозорий процес співпраці

Для співпраці з нами заповніть форму на сайті, зателефонуйте, або використайте будь-який зручний для вас спосіб зв’язку в розділі контакти.

Ми домовляємося про зустріч для обговорення усіх складових проекту та збору максимальної кількості інформації для найбільш коректного розрахунку вартості реалізації проекту!

Після детального розрахунку вартості реалізації проекту виконуємо графік виконання робіт та графік фінансування. Погоджуємо всі складові співпраці: вартість, терміни, умови фінансування!

Готуємо повний пакет документів для підписання договору відповідно до чинного законодавства!

Ми організовуємо процес будівництва, що полягає у спрямуванні організаційних, технічних, технологічних рішень та інших заходів на реалізацію проектних рішень щодо будівництва об’єкта з дотриманням вимог законодавства та нормативних документів і забезпеченням під час будівництва!

Робоча комісія, що призначається рішенням замовника, виконує комплексну перевірку готовності завершеного будівництвом об’єкта до прийняття його в експлуатацію після отримання повідомлення підрядника про завершення робіт передбачених договором.

В процесі реалізації будівельного проекту ми знаходимось в тісній комунікації із замовником! Завдяки цьому ми отримуємо успішний результат!!! Це сприяє довгостроковим відносинам надалі!!!

ПЛАНУЄТЕ БУДІВНИЦТВО? ПОТРІБНО ОЦІНИТИ ПРОЕКТ?

ЗВЕРТАЙТЕСЯ ЗА ДОДАТКОВОЮ КОНСУЛЬТАЦІЄЮ

Ми з радістю відповімо на всі  Ваші запитання!

Залиште заявку для консультації

ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

  Ваше ім'я

  Електронна пошта

  Номер телефону

  Назва компанії

  Зручний час для зворотнього зв'язку

  Додати файл

  КОНТАКТИ

  Ми на зв'язку

  Україна, м. Полтава

  вул. Небесної Сотні, 4а

  +38 050 187 00 01

  +38 067 187 00 01

  office@contur-bud.com

  Пн - Пт: 8:00 - 17:00

  Сб - Нд: - Вихідні

  Контур Буд