Будівельна компанія - Контур Буд

Благоустрій території

Благоустрій території

Благоустрій території виконується на завершальному етапі будівництва. Коли завершені будівельні роботи і сформовані всі інженерні мережі. На даному етапі реалізується заздалегідь розроблений дизайн проект, що дає можливість побачити цілісну картину всього будівництва.

Фахівці компанії «Контур Буд» виконують озеленення і благоустрій території на ділянках будь-якої площі. Ми залучаємо до роботи досвідчених ландшафтних дизайнерів, щоб досягти максимальної ефективності процесу і відповідності проекту. Грамотна організація благоустрою території дозволяє звести терміни виконання завдання до мінімуму.

Для отримання консультації щодо умов співпраці або оцінки вашого проекту, зв’яжіться з нами зручним для вас способом або залиште ваші контактні дані, щоб обговорити проект.

Ландшафтний дизайн

Насадження зелених зон

Дитячі майданчики

Громадські площі

Парки та сквери

Декоративне оздоблення

Комплексний благоустрій території

Будівельна компанія «Контур Буд» пропонує весь спектр робіт – від створення проекту до декоративного оздоблення. Наша команда втілює в реальність наступні задачі:

 1. Створення ландшафтного дизайну з урахуванням додаткових конструкцій, клумб, доріжок;
 2. Насадження зелених зон. Зональна висадка квітів і рослин;
 3. Будівництво дитячих майданчиків з урахуванням особливостей території і правильного зонування простору;
 4. Розробка скверів і парків з висадкою дерев і кущів, правильним розподіленням зон з рослинами;
 5. Декоративне оздоблення. Включає укладку доріжок і бордюрів з гранітних плит, пісковика, сланців, асфальтування заданої території.

Основні етапи роботи

Благоустрій території від «Контур Буд» проходить в декілька етапів. Створення проекту починається з детального вивчення особливостей території. Наші спеціалісти беруть всі необхідні проби для точного визначення характеристик ґрунту. Після цього може бути проведення чітке зонування ділянки з розділення естетичних і функціональних зон.

На наступному етапі починається сама реалізація проекту – благоустрій території: створюються ігрові майданчики, виконуються доріжки. На завершальному етапі проходить озеленення об’єкту, висадка дерев і рослин.

Наші переваги

Співпрацюючи за нашою компанією, замовник отримує наступні бонуси:

 1. Якість. В нашій команді лише кваліфіковані працівники, робота яких перевірена часом. Тому ми на 100% впевнені в якості виконаних робіт;
 2. Дотримання термінів виконання робіт. Всі проекти здаються чітко в погоджені терміни;
 3. Оптимальні ціни. Завдяки специфіці і налагодженні роботи ми готові запропонувати кращі ціни на ринку.

В комплексі будівельних послуг ми спеціалізуємось на проведенні різних видів робіт з організації систем поливу, озеленення території та облаштуванні прибудинкових територій. «Контур Буд» реалізує проекти будь-якої складності, втілюючи в життя найсміливіші і оригінальні ідеї в області ландшафтного дизайну і озеленення.

Компанія Контур Буд має весь необхідний кадрово-технічний потенціал і значний досвід в даному напрямку будівельної діяльності, проводить роботи з благоустрою територій будівельних споруд, парків, скверів, тротуарів, вулиць, дворів; спортивних і дитячих майданчиків, тощо.

Етапи та роботи з благоустрою території

Благоустрій території включає в себе кілька етапів

Підготовчий етап

Включає в себе роботи з вивчення території – ґрунтових вод, типу ґрунту, а також проведення топографічної зйомки ділянки та складання плану освітлення. Наші фахівці ретельно проводять аналіз місцевого ґрунтового шару землі. В результаті цього будуть обрані найбільш відповідні для життєдіяльності зелені насадження. Ми враховуємо те, що рослини, внаслідок безперервного зростання, з часом будуть змінювати зовнішній вигляд території біля будинку, і намагаємося відобразити це в майбутньому проекті. Далі разом з клієнтом розробляється, погоджується і затверджується концепція ділянки. Все це дозволяє створити естетичний, оригінальний і неповторний проект благоустрою та озеленення заміської ділянки.

Перший етап

Включає в себе роботи підготовці території виходячи з створеного проекту – проводиться розмітка ділянки, проводяться земляні роботи, підводяться дренажні системи і системи поливу рослин.

Другий етап

Включає в себе роботи по безпосередньому будівництва різних елементів: парканів та інших огорож (воріт, хвірток і т.д.). Ми здійснюємо будівництво огорож з різних матеріалів: каменю, цегли, профлиста, дощок, рабиці або решіток. Все залежить від того, що Ви хочете отримати в результаті. Так, наприклад, якщо Ви хочете приховати свій будинок і ділянку від сторонніх поглядів, то ми радимо будувати ґрунтовний і надійний паркан з профлиста або цегли. А якщо Ви хочете багато світла, то краще використовувати сітку-рабицю.

Третій етап

Включає в себе будівництво підпірних стінок, різних ігрових майданчиків і вимощення доріжок. Найбільш поширений варіант для оформлення доріжок сьогодні – це укладання тротуарної плитки. Однак Ви можете замовити мощення з будь-яких матеріалів – штучного каменю, плитняка, сланцю та інших будматеріалів.

Завершальний етап

Озеленення ділянки. Включає в себе укладання газону, висадку рослин (квітів, чагарників, дерев), комплексне прибирання та фінальна експертиза робіт.

ЕТАПИ БУДІВНИЦТВА

Ми виконуємо взяті на себе зобов'язання

01.  IДЕЯ

Аналізуємо ідею та можливість
її втілення в проект

02. ПЛАНУВАННЯ

Створюємо стратегію проекту
з усіма побажаннями клієнта

03. ДОКУМЕНТАЦІЯ

Готуємо  технічні та юридичні
документи за вимогами клієнта

04. ПIДГОТОВКА

Збираємо необхідні ресурси
для початку робіт згідно плану

05. БУДIВНИЦТВО

Основні роботи, контроль,
введення в експлуатацію

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

Ми гарантуємо прозорий процес співпраці

Для співпраці з нами заповніть форму на сайті, зателефонуйте, або використайте будь-який зручний для вас спосіб зв’язку в розділі контакти.

Ми домовляємося про зустріч для обговорення усіх складових проекту та збору максимальної кількості інформації для найбільш коректного розрахунку вартості реалізації проекту!

Після детального розрахунку вартості реалізації проекту виконуємо графік виконання робіт та графік фінансування. Погоджуємо всі складові співпраці: вартість, терміни, умови фінансування!

Готуємо повний пакет документів для підписання договору відповідно до чинного законодавства!

Ми організовуємо процес будівництва, що полягає у спрямуванні організаційних, технічних, технологічних рішень та інших заходів на реалізацію проектних рішень щодо будівництва об’єкта з дотриманням вимог законодавства та нормативних документів і забезпеченням під час будівництва!

Робоча комісія, що призначається рішенням замовника, виконує комплексну перевірку готовності завершеного будівництвом об’єкта до прийняття його в експлуатацію після отримання повідомлення підрядника про завершення робіт передбачених договором.

В процесі реалізації будівельного проекту ми знаходимось в тісній комунікації із замовником! Завдяки цьому ми отримуємо успішний результат!!! Це сприяє довгостроковим відносинам надалі!!!

Переваги замовити роботи з благоустрою території в компанії Контур Буд

Компанія Контур Буд має великий досвід роботи з міськими, заміськими, приватними, комерційними та громадськими територіями в Полтаві, області та по всій Україні. За рахунок цього наша компанія гарантує якісну реалізацію проектів будь-якої складності і будь-якого масштабу.

Грамотна організація.

Благоустрій ділянки та проведення ландшафтних робіт планується таким чином, щоб забезпечити потрібний результат в найкоротші терміни. Деякі етапи реалізуються одночасно, наприклад, висадка дерев і монтаж малих архітектурних форм. Інші завдання вимагають послідовного вирішення і попередньої підготовки. Ми детально плануємо і координуємо наші дії, щоб ділянка була готова до встановленого терміну.

Власний парк техніки.

Наявність власної спецтехніки та спорядження прискорює і спрощує профілювання ділянки, облаштування дренажу і зливової каналізації, висадку великорозмірних дерев. Ці та інші завдання ми вирішуємо якісно і швидко завдяки сучасним технологіям.

Пряма робота з постачальниками.

Ми працюємо з більшістю виробництв та постачальників безпосередньо, і, замовляючи роботи з благоустрою території у нас, ви автоматично отримуєте кращі ціни і значну економію коштів на матеріалах та доставці.

Якщо ви хочете розрахувати ціну або отримати консультацію, зателефонуйте нам по телефону, напишіть на e-mail, або заповніть форму нижче.

ПЛАНУЄТЕ РОБОТИ З БЛАГОУСТРОЮ ТЕРИТОРІЇ?

ЗВЕРТАЙТЕСЯ ЗА ДОДАТКОВОЮ КОНСУЛЬТАЦІЄЮ

Ми з радістю відповімо на всі  Ваші запитання!

Залиште заявку для консультації

ми обов'язково зв'яжемося з вами

  Ваше ім'я

  Електронна пошта

  Номер телефону

  Назва компанії

  Зручний час для зворотнього зв'язку

  Додати файл

  КОНТАКТИ

  Ми на зв'язку

  Україна, м. Полтава

  вул. Небесної Сотні, 4а

  +38 050 187 00 01

  +38 067 187 00 01

  office@contur-bud.com

  Пн - Пт: 8:00 - 17:00

  Сб - Нд: - Вихідні

  Контур Буд