Будівельна компанія - Контур Буд

Загальнобудівельні роботи

Загальнобудівельні роботи

основні та підготовчі загальнобудівельні послуги

Загальнобудівельні роботи – це цілий комплекс будівельних робіт, різного характеру і напрямку, в які входить зведення, будівництво і реконструкція будівель (споруд, різноманітних об’єктів). Важливою характеристикою таких робіт є ступінь відповідальності при дотриманні послідовності етапів будівництва. Тому, для проведення загальнобудівельних робіт, потрібні лише професіонали в даній області, що володіють відповідним досвідом, здатні провести роботи з урахуванням всіх особливостей конкретного будівельного об’єкта або ділянки.

Будівельна компанія «Контур Буд» спеціалізується на наданні основних і підготовчих загальнобудівельних робіт. Ми беремо на себе всі організаційні, проектні, будівельно-монтажні та пусконалагоджувальні роботи, пов’язані зі створенням, заміною або знесенням об’єкта. В нашій компетенції можливість взаємодії з різними погоджувальними структурами з приводу проведення таких робіт.

Для отримання консультації щодо умов співпраці, або оцінки вашого проекту, зв’яжіться з нами зручним для вас способом!

Види загальнобудівельних робіт

До основних видів загальнобудівельних робіт відносяться:

 • Геодезичні та пошукові роботи;
 • Підготовка території для початку проведення будівництва;
 • Земляні роботи, риття котлованів, пробивання свердловин;
 • Опалубні, монолітні і арматурні роботи;
 • Монтаж будівель і конструкцій;
 • Фасадні роботи, заповнення прорізів;
 • Оздоблення;
 • Проведення інженерних мереж;
 • Благоустрій території.

Наша компанія виконує всі загальнобудівельні роботи в комплексі і поетапно. Такий підхід дозволяє замовнику заощадити на будівництві об’єкта в порівнянні з варіантом, коли роботи делегуються різним підрядникам. Комплексний підхід допомагає краще комунікувати на всіх етапах будівництва та ефективніше контролювати якість виконання робіт.

Переваги «Контур Буд»

 • Ми надаємо повний спектр послуг – починаючи від проектування і закінчуючи оздоблювальними роботами. Завдяки комплексному підходу ми об’єднали всі напрямки діяльності, пов’язаної з супроводом об’єкта і введенням його в експлуатацію;

 • Наші ціни на будівництво під ключ – оптимальні, завдяки закупівлі матеріалів у перевірених постачальників, налагодженій роботі фахівців, власному парку спецтехніки. Вартість робіт формується в залежності від площі і обсягу робіт, їх терміновості і складності, специфіки об’єкта;

 • Будівництво, ремонт і оздоблення будівель здійснюється кваліфікованими співробітниками в різних сферах будівництва. Ми маємо багаторічний досвід і зібрали кращу команду. У нас працюють співробітники, які люблять свою справу і відповідально ставляться до виконання поставленого перед ними завдання;

 • Всі роботи будуть виконані у відповідності з вимогами Замовника. Будівництво та ремонт здійснюється нашою компанією в чітко встановлені терміни. У роботі використовуються кращі будівельні матеріали. Ми враховуємо всі побажання, щоб втілити в життя проект вашої мрії.

Етапи будівельних робіт

Ми виконуємо взяті на себе зобов'язання

01.  IДЕЯ

Аналізуємо ідею та можливість
її втілення в проект

02. ПЛАНУВАННЯ

Створюємо стратегію проекту
з усіма побажаннями клієнта

03. ДОКУМЕНТАЦІЯ

Готуємо  технічні та юридичні
документи за вимогами клієнта

04. ПIДГОТОВКА

Збираємо необхідні ресурси
для початку робіт згідно плану

05. БУДIВНИЦТВО

Основні роботи, контроль,
введення в експлуатацію

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

Ми гарантуємо прозорий процес співпраці

Для співпраці з нами заповніть форму на сайті, зателефонуйте, або використайте будь-який зручний для вас спосіб зв’язку в розділі контакти.

Ми домовляємося про зустріч для обговорення усіх складових проекту та збору максимальної кількості інформації для найбільш коректного розрахунку вартості реалізації проекту!

Після детального розрахунку вартості реалізації проекту виконуємо графік виконання робіт та графік фінансування. Погоджуємо всі складові співпраці: вартість, терміни, умови фінансування!

Готуємо повний пакет документів для підписання договору відповідно до чинного законодавства!

Ми організовуємо процес будівництва, що полягає у спрямуванні організаційних, технічних, технологічних рішень та інших заходів на реалізацію проектних рішень щодо будівництва об’єкта з дотриманням вимог законодавства та нормативних документів і забезпеченням під час будівництва!

Робоча комісія, що призначається рішенням замовника, виконує комплексну перевірку готовності завершеного будівництвом об’єкта до прийняття його в експлуатацію після отримання повідомлення підрядника про завершення робіт передбачених договором.

В процесі реалізації будівельного проекту ми знаходимось в тісній комунікації із замовником! Завдяки цьому ми отримуємо успішний результат!!! Це сприяє довгостроковим відносинам надалі!!!

ПЛАНУЄТЕ БУДІВНИЦТВО? ПОТРІБНО ОЦІНИТИ ПРОЕКТ?

ЗВЕРТАЙТЕСЯ ЗА ДОДАТКОВОЮ КОНСУЛЬТАЦІЄЮ

Ми з радістю відповімо на всі  Ваші запитання!

Залиште заявку для консультації

ми обов'язково зв'яжемося з вами

  Ваше ім'я

  Електронна пошта

  Номер телефону

  Назва компанії

  Зручний час для зворотнього зв'язку

  Додати файл

  КОНТАКТИ

  Ми на зв'язку

  Україна, м. Полтава

  вул. Небесної Сотні, 4а

  +38 050 187 00 01

  +38 067 187 00 01

  office@contur-bud.com

  Пн - Пт: 8:00 - 17:00

  Сб - Нд: - Вихідні

  Контур Буд