Будівельна компанія - Контур Буд

Кар’єра

КАР'ЄРА В КОМПАНІЇ КОНТУР БУД

Ми знаємо як мотивувати

ТОВ «КОНТУР БУД ЛТД» – це команда професіоналів, які споріднені духом, інтересами та життєвими поглядами. Від досягнень та успіхів кожного, залежить загальний успіх команди. Тому, висококваліфіковані спеціалісти, – це головна цінність нашої компанії.

Якщо ви справжній професіонал, маєте релевантний досвід роботи, професійні компетентності, знання будівельного ринку, і прагнете працювати в перспективній будівельній компанії, запрошуємо приєднатися до нашої команди. 

У нас вже є сформований висококваліфікований штат фахівців, але ми відкриті до співпраці з новими амбітними працівниками.

Наша місія проста. Ми будуємо надійні довговічні споруди та конструкції. Орієнтуємося на якість продукції та послуг. Розуміємо, що успіх кожного  досягається завдяки згуртованій команді та довготривалій співпраці протягом усього життєвого циклу проекту.
Наша мета – стати великою будівельною компанією, і вже зараз, ми прагнемо бути найкращими.
Кожен проект є важливим, незалежно від його розміру та масштабу. Ми орієнтовані на цілі, і цінуємо гнучкість, оригінальність та відданість справі.

Ми – команда професіоналів, які не бояться труднощів на шляху до поставленої цілі, які не шукають шаблонних способів у вирішенні завдань, не відмовляються від взятих на себе зобов’язань та відповідальності.
Виконання поставлених задач, – надважливо для будь-якого проекту.

Ми несемо повну відповідальність за всі проекти, які створюємо. Ми розуміємо, що якісно та вчасно виконані роботи – запорука довгострокової взаємовигідної співпраці.

Наші контрагенти – це не просто замовники, постачальники чи виконавці. Це – колеги, досвід яких ми вивчаємо, ділимося своїми результатами. Це – партнери, робота з якими направлена на розвиток бізнесу. Саме на результат та довгострокову взаємовигідну співпрацю орієнтована вся діяльність нашої компанії.

ВІДКРИТІ ВАКАНСІЇ

Ми допоможемо розкрити ваші можливості

Посада Місто Відділ
Виконавець будівельних робіт Полтава, Україна Будівництво
Проектний-менеджер Полтава, Україна Будівництво
Інженер ВТВ Полтава, Україна Виробничо-технічний відділ
Менеджер з постачання Полтава, Україна Відділ постачання
Менеджер з персоналу
Юлія Куц
+38 (066) 653-39-57
y.kuts@contur-bud.com
Головний офіс
Наша адреса
Україна, м. Полтава, 36020
вул. Небесної Сотні, 4А
Контур Буд