Будівельна компанія - Контур Буд

Оздоблювальні роботи

ОЗДОБЛЮВАЛЬНІ РОБОТИ

Будівельна компанія «Контур Буд» має багаторічний досвід в проведенні робіт, направлених на зовнішнє і внутрішнє оздоблення будівель. Наша компанія надає широкий спектр ремонтно-будівельних послуг. Фахівці «Контур Буд» використовують інноваційні технології, новітнє обладнання та сучасні будматеріали для досягнення найкращого результату.

Оздоблювальні роботи – це трудомісткий і складний процес, від результату якого залежить зовнішній вигляд будівлі і її експлуатаційні характеристики. Якісне оздоблення поверхонь можливе лише в тому випадку, коли використані надійні матеріали, а роботу виконують професіонали.

Для отримання консультації щодо умов співпраці, або оцінки вашого проекту, зв’яжіться з нами зручним для вас способом!

Оздоблювальні та ремонтні роботи від компанії Контур Буд

Виділяють два види оздоблювальних робіт, що направлені на внутрішній і зовнішній ремонт:

Внутрішнє оздоблення будівлі. До комплексу послуг входять оздоблювальні (обробка стін, штукатурка, монтаж фальш плит, стяжка підлоги та ін.), облицювальні (укладання плитки, декоративного каменю, паркету, установка багетів і ін.), малярні (фарбування, шпаклівка, поклейка шпалер та ін.) роботи.

Зовнішнє оздоблення – це комплекс процесів, спрямованих на ремонт фасаду будівлі – штукатурка, облицювання, малярні роботи та інше. Наша команда проводить зовнішні роботи з урахуванням всіх норм і правил щодо якості, враховуючи температуру та інші параметри зовнішнього середовища. Завдяки цьому, ми можемо гарантувати безпечність та довгостроковість експлуатації всіх поверхонь.

ЕТАПИ БУДІВНИЦТВА

Ми виконуємо взяті на себе зобов'язання

01.  IДЕЯ

Аналізуємо ідею та можливість
її втілення в проект

02. ПЛАНУВАННЯ

Створюємо стратегію проекту
з усіма побажаннями клієнта

03. ДОКУМЕНТАЦІЯ

Готуємо  технічні та юридичні
документи за вимогами клієнта

04. ПIДГОТОВКА

Збираємо необхідні ресурси
для початку робіт згідно плану

05. БУДIВНИЦТВО

Основні роботи, контроль,
введення в експлуатацію

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

Ми гарантуємо прозорий процес співпраці

Для співпраці з нами заповніть форму на сайті, зателефонуйте, або використайте будь-який зручний для вас спосіб зв’язку в розділі контакти.

Ми домовляємося про зустріч для обговорення усіх складових проекту та збору максимальної кількості інформації для найбільш коректного розрахунку вартості реалізації проекту!

Після детального розрахунку вартості реалізації проекту виконуємо графік виконання робіт та графік фінансування. Погоджуємо всі складові співпраці: вартість, терміни, умови фінансування!

Готуємо повний пакет документів для підписання договору відповідно до чинного законодавства!

Ми організовуємо процес будівництва, що полягає у спрямуванні організаційних, технічних, технологічних рішень та інших заходів на реалізацію проектних рішень щодо будівництва об’єкта з дотриманням вимог законодавства та нормативних документів і забезпеченням під час будівництва!

Робоча комісія, що призначається рішенням замовника, виконує комплексну перевірку готовності завершеного будівництвом об’єкта до прийняття його в експлуатацію після отримання повідомлення підрядника про завершення робіт передбачених договором.

В процесі реалізації будівельного проекту ми знаходимось в тісній комунікації із замовником! Завдяки цьому ми отримуємо успішний результат!!! Це сприяє довгостроковим відносинам надалі!!!

оздоблювальні та ремонтні роботи

Оздоблення приміщень під ключ

Компанія Контур Буд здійснює оздоблювальні та ремонтні роботи будь-якої складності на професійному рівні.

Оздоблювальні роботи виконуються точно в обумовлені терміни за попередньо складеним і узгодженим планом. Наші фахівці розроблять проект в декількох варіантах, що відрізнятимуться кольоровою палітрою, якістю та властивостями матеріалів і спланують кожний етап робіт. Планування робіт проводиться з урахуванням законів ергономіки, колористики та зонування простору приміщень.

Оздоблювальні роботи діляться на чорнові і чистові. У першому випадку з поверхонь видаляються всі дефекти, виконується оштукатурювання, шпаклювання стін, вирівнювання підлоги, монтується електрика, сантехніка. На чистовом етапі настилається покриття для підлоги, влаштовуються стелі, здійснюється фінішна обробка стін плиткою, шпалерами, фарбою чи штукатуркою.

Компанія Контур Буд виконає всі роботи в комплексі:
Наші фахівці порекомендують будматеріали, розрахують їх кількість, закуплять напряму у постачальника; оцінять обсяг, складуть кошторис;нададуть гарантію; складуть рекомендації по догляду; проведуть прибирання після виконаних робіт.

Підсумкова вартість ремонтних або оздоблювальних робіт визначається після виїзду нашого фахівця на об’єкт і складання кошторису. Ця послуга для наших клієнтів безкоштовна. Внутрішнє оздоблення квартир, будинків, офісів, комерційних об’єктів – це наш профіль.

Викличте майстра, щоб він на місці оцінив обсяг робіт і розрахував кошторис з урахуванням ваших побажань.
Виїзд фахівця в Полтаві і області – безкоштовно. Якщо ви хочете розрахувати ціну або отримати консультацію, зателефонуйте нам по телефону, напишіть на e-mail, або заповніть форму нижче.

ПЛАНУЄТЕ ПРОВОДИТИ ОЗДОБЛЮВАЛЬНІ РОБОТИ?

ЗВЕРТАЙТЕСЯ ЗА ДОДАТКОВОЮ КОНСУЛЬТАЦІЄЮ

Ми з радістю відповімо на всі  Ваші запитання!

Залиште заявку для консультації

ми обов'язково зв'яжемося з вами

  Ваше ім'я

  Електронна пошта

  Номер телефону

  Назва компанії

  Зручний час для зворотнього зв'язку

  Додати файл

  КОНТАКТИ

  Ми на зв'язку

  Україна, м. Полтава

  вул. Небесної Сотні, 4а

  +38 050 187 00 01

  +38 067 187 00 01

  office@contur-bud.com

  Пн - Пт: 8:00 - 17:00

  Сб - Нд: - Вихідні

  Контур Буд