Будівельна компанія - Контур Буд

Громадське будівництво

Комплексне будівництво громадських об'єктів

ми реалізуємо всі види громадських об'єктів під ключ

Компанія «Контур Буд» пропонує комплексне будівництво об’єктів громадського призначення – адміністративних будівель, офісних центрів, культурно-освітніх закладів, торгово-розважальних комплексів, спортивних споруд та інших об’єктів. Ми розуміємо, що головною специфікою кожної будівлі є функціональність, тож приділяємо достатньо уваги розробці проекту будівництва.

Наша команда професіоналів, умілі будівельники, креативні інженери, професійні проектувальники, готові втілити всі бажання замовників, з урахуванням сучасних підходів до будівництва. До того ж наша компанія гарантує високу якість робіт і дотримання всіх термінів будівництва.

Отримайте консультації щодо умов співпраці та оцінки вашого проекту,-  залиште ваші контактні дані, щоб обговорити проект.

Офісні центри

Торгово-розважальні

Заклади харчування

Культурно-розважальні

Спортивні споруди

Навчально-наукові об’єкти

Громадське будівництво від «Контур Буд»

Наша компанія пропонує будівельно-монтажні роботи різного типу і працює над такими об’єктами в рамках громадського будівництва:

 • Офісні центри.

  «Контур Буд» виконує будівництво офісів «під ключ» із застосуванням інноваційних і традиційних матеріалів. Підбір і пристрій ділянки під застройку проходить з урахуванням екологічних умов, транспортної розв’язки, рекреаційної та громадської інфраструктури;

 • Торгово-розважальні і культурно-розважальні центри.

  Будівництво таких комплексів проходить із застосуванням як швидкомонтованих конструкцій, так і капітальних традиційних технологій. Комплектація будівель включає всі необхідні інженерні системи, а також технологічне обладнання.;

 • Заклади харчування.

  Ми надаємо повний комплекс послуг від розробки концепції та проектування до діагностики чинного закладу після завершення всіх етапів будівництва. Використовуємо довговічні, вогнестійкі, шумо- і гідроізоляційні матеріали, що мають функціональні та естетичні переваги;

 • Навчальні і спортивні об’єкти.

  Наша компанія виконує комплекс послуг “під ключ” на основі замкнутого циклу проектно-вишукувальних робіт, і безпосереднім зведенням із застосуванням швидкомонтованих конструкцій на основі металевого каркаса з обшивкою з композитних металлокассет або сендвіч-панелей, а також використовуючи традиційні капітальні технології.

Будівельна компанія «Контур Буд»

Ми допомагаємо будувати майбутнє!

Для компанії «Контур Буд» створення об’єктів громадського призначення є одним з головних напрямків роботи. Ми маємо багаторічний досвід успішно реалізованих проектів, стежимо за новітніми технологіями, тому готові запропонувати найцікавіші рішення і вигідні умови для будівництва громадських споруд.

Будівельна компанія «Контур Буд» пропонує замовникам не просто зведення об’єктів під ключ, а комплексний підхід до будівництва – починаючи з розробки проекту і закінчуючи введенням в експлуатацію. На вимогу замовника наші архітектори запропонують як стандартні варіанти будівництва, так і розроблять індивідуальний проект, який може послужити візитною карткою Вашого бренду.

ЕТАПИ БУДІВНИЦТВА

Ми виконуємо взяті на себе зобов'язання

01.  IДЕЯ

Аналізуємо ідею та можливість
її втілення в проект

02. ПЛАНУВАННЯ

Створюємо стратегію проекту
з усіма побажаннями клієнта

03. ДОКУМЕНТАЦІЯ

Готуємо  технічні та юридичні
документи за вимогами клієнта

04. ПIДГОТОВКА

Збираємо необхідні ресурси
для початку робіт згідно плану

05. БУДIВНИЦТВО

Основні роботи, контроль,
введення в експлуатацію

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

Ми гарантуємо прозорий процес співпраці

Для співпраці з нами заповніть форму на сайті, зателефонуйте, або використайте будь-який зручний для вас спосіб зв’язку в розділі контакти.

Ми домовляємося про зустріч для обговорення усіх складових проекту та збору максимальної кількості інформації для найбільш коректного розрахунку вартості реалізації проекту!

Після детального розрахунку вартості реалізації проекту виконуємо графік виконання робіт та графік фінансування. Погоджуємо всі складові співпраці: вартість, терміни, умови фінансування!

Готуємо повний пакет документів для підписання договору відповідно до чинного законодавства!

Ми організовуємо процес будівництва, що полягає у спрямуванні організаційних, технічних, технологічних рішень та інших заходів на реалізацію проектних рішень щодо будівництва об’єкта з дотриманням вимог законодавства та нормативних документів і забезпеченням під час будівництва!

Робоча комісія, що призначається рішенням замовника, виконує комплексну перевірку готовності завершеного будівництвом об’єкта до прийняття його в експлуатацію після отримання повідомлення підрядника про завершення робіт передбачених договором.

В процесі реалізації будівельного проекту ми знаходимось в тісній комунікації із замовником! Завдяки цьому ми отримуємо успішний результат!!! Це сприяє довгостроковим відносинам надалі!!!

Ми пропонуємо своїм замовникам тільки максимально ефективні, оптимальні та надійні за витратами рішення. Всі матеріали, що ми використовуємо при зведенні об’єктів,- сертифіковані, екологічно чисті та закуповуються напряму від постачальника за гуртовими цінами. Компанія «Контур Буд» має всю необхідну документацію для проведення будівельних робіт громадського призначення, тому наші замовники можуть бути впевнені в належності всіх дозволів та дотримання всіх юридичних норм.

ПЛАНУЄТЕ БУДІВНИЦТВО ГРОМАДСЬКОГО ОБ'ЄКТУ?

ЗВЕРТАЙТЕСЯ ЗА ДОДАТКОВОЮ КОНСУЛЬТАЦІЄЮ

Ми з радістю відповімо на всі  Ваші запитання!

Залиште заявку для консультації

ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

  Ваше ім'я

  Електронна пошта

  Номер телефону

  Назва компанії

  Зручний час для зворотнього зв'язку

  Додати файл

  КОНТАКТИ

  Ми на зв'язку

  Україна, м. Полтава

  вул. Небесної Сотні, 4а

  +38 050 187 00 01

  +38 067 187 00 01

  office@contur-bud.com

  Пн - Пт: 8:00 - 17:00

  Сб - Нд: - Вихідні

  Контур Буд